سلام.

    شرمنده که این مدت غیبم زده بود. خیلی کار داشتم و نبودم . به هر حال گردویی اومد سره کار و خوب بود و بهش خوش گذشت و تموم شد.

چند تا حرف و حدیث هم به وجود اومد که همه را باد می بره و تموم می شه.

این چند وقته هم دستمون بنده مراسم عزاداری واسه خواهر یکی از دوسای صمیمیه صمیمیمه. خواهر ٢١ ساله سپیده. مثله فرشته ها بود. تمومه مراسمش رو دیدم و تمومه وقایع داداشم صالح برام زنده شد و دوباره همه چیز از نو . می تونم درک کنم که چه می کشن و چه خواهند کشید. می تونم درک کنم که مادر داغ دیدش چه حال و روزی پیدا می کنه و پدرش چقدر خمیده و داغون می شه. می تونم بفهمم که خودش تو هر مراسمی جای خالی خواهرش رو می بینه و اون جشن و یا مراسم براش معنایی نداره.

حالا دیگه واسه مردنه هیچ کسی گریه نمی کنه و بی تفاوته بی تفاوت می شه. چون خودش عزیزی بهتر از هر عزیز را تو اون سن که هیچی از روزگار ندیده از دست داده.

به هر حال سپیده خوبم بهت تسلیت می گم. فقط خدا بهتون صبر بده.

مانی گردویی هم همش می گه ساناز هم رفته توی ابرها پیشه دایی صالح . باهم رفتن پیشه خدا.

یک تصمیمه بزرگی دارم می کشم واسه زندگیم. حالا یا این وری می شم. یا اونوری. بعدا بهتون می گم.

قربونه تک تکتون.

داداش ساسان. مامان یونای خوبم. آرام جان. همه دوستای خوبم به خدا خیلی سرم شلوغه. از اینکه جواب کامنتها رو ندادم شرمنده.

/ 4 نظر / 16 بازدید
انوشه

من قضیه برادرت را نمی دونستم انگار. متاسفم.

همراه با دوقلوها -نگار و نگین

سلام از اینکه به وبلاگ دوقلوها سر می زنید ممنونم. هدف ما از راه اندازی این وب لاگ در اصل وب سایت همراه با دوقلوها آشنایی و ایجاد رابطه با والدینی مثل شماهاست که به نظر من جمع آوری تجربیات می تونه خیلی از خونواده هارو راهنمایی کنه که در شرایط گوناگون که با موضوع یا مشکلی مواجه میشن چطور از پسش بر بیان. خیلی خوشحال میشم که این تبادل نظر ادامه داشته باشه. اینترنت و وبلاگ نویسی خیلی موثر میتونه باشه برای آشنایی هرچه بیشتر خانوداه ها با هم. منتظر حضور گرم شما هستیم.

رویای نیمه شب

بوس بوس سلام مانی گردوی نازنین من سلام مامان صفای عزیزم گل من دلم تنگ شده رفتم تو آرشیو و کلی عکسهای مانی رو خوردم نازی عزیزم[ماچ]

آرام

عزیزم سلام. هیچ اشکالی نداره. سلامت باشی، همه چیز رو به راه باشه، خوب و خوش باشین ما دیگه غمی نداریم که خانومی. می دونم همه حسابی درگیر زندگی هستن. مانی گردو رو ببوس. در اولین فرصت منتظر آپت هستیم. تا به زودی.