دوشنبه به ياد موندنی با کيارش

سلام

روز دوشنبه روز خوبی بود واسه من و مانی گردو. یک روز خوب و بیاد موندنی. قرار بود که با هم به دیدنه یک آقا پسر و یک دوسته وبلاگی بریم.

    ساعته ۶ توی پارک آبشار قرار داشتیم. رفتیم اونجا و دیدیم یک خانم خوب و مهربون با یک آقا پسره خوشتیپ منتظرمون هستند. وروجک ها اول کمی خجالت کشیدند و بعد دیگه با هم دوست شدند. خیلی جالب بود مثله دوقلوها سوار بر سه چرخه های خوشگل و شبیه به هم شدند و من و مامانه وروجم هم با هم گرم صحبت بودیم.

به هر حال جای همگی دوستان خالی. کاشکی می شد که همه با هم یک قرار می گذاشتیم و بچه ها با هم بازی می کردند.

6au0y1h.jpg

6ak4ewy.jpg

در ضمن به مناسبت تولد مانی خاله زحمت کشیدند و یک هدیه خوشگل به مانی دادند.

خاله جون دستتون درد نکنه.

6fpye6g.jpg

    مانی جدیدا با گرفتن مبل و ... این طرف و اونطرف می دوه و شیطونی می کنه. روی پنجه پا می ایسته و هر چی روی میز باشه برمی داره. نماز خون هم شدن و نیت می کنه و بعد به سجده می ره. ۷ تا دندون داره و همه رو گاز می گیره.

            خدایا ازت ممنونم که داشتن این تجربه خوب مادر بودن رو  به من دادی.

/ 26 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان محيا

سلام صفا جان مانی گلم چطوره؟خوش بحالتون با اين قرارای وبلاگی .من اينجا از همه دورم .مانی گل رو يه عالمه می بوسم .مواظب خودتون باشيد.

لولی

سلام عزيزم خوش به حالت که رفتی گردش من موندم تو کف اينکه چه جوری دوچرخه های شما عين همه راستش بگو تو برای اون خريدی يا اون برای تو

مامان ملينا

سلام خوش به حال ماني كه با دوستش رفته پارك. ملينا هم خيلي بچه ها رو دوست داره وبهشون ابراز احساسات ميكنه

الهام مامان دل آرام

بابا هميشه به گردش... اين مانی رو فقط بايد محکم چلوند و ماچ کرد...خوش به حال مامان ورووجک که مانی رو ديد

مامانی وروجک

سلام بابا شما که خودتون يک پا آشپزيد! کلی غذاهای مقوی و خوشمزه می پزيد!!! اما کيارش حليم را خيلی دوست داره که دستورشو دادم! البته بايد خوب پخته شه تا جا بيوفته! برنج و مرغ و زيره و سيب زمينی و گوجه فراون با کره ( من تو همه غذاهاش کره می کنم ) را دوست داره! سوب و برنج و سبزی و گوشت يا مرغ با کرفس را هم دوست داره! براش ماکارونی می پزم البته می گذارم له بشه تا دلش درد نگيره با پنير پيتزا! جون هم کلسيم و هم انرژی داره!!!‌ ديگه ... هيچی!

شبنم

سلام عزيزممممممممممممم اگه دختر داشتم دامادم می شوديييييييييی ؟