سلام

    یک روز یک زن و مرد ماشینشون با هم تصادف بدی می کنه .بطوریکهماشین هردوشون بشدت آسیب میبینه .ولی هردوشون بطرز معجزه آسایی جان سالم بدر میبرند.وقتی که هر دو از ماشینشون که حالا تبدیل به آهن فراضه شده بیرون میان

اونخانم بر میگرده میگه:آه چه جالب شما مرد هستید... ببینید چه بروز ماشینامون اومده !همه چیز داغان شده ولی ما سالم هستیم .این باید نشانه ای از طرف خدا باشه کهاینطوری با هم ملاقات کنیم و زندگی مشترکی را با صلح و صفا آغاز کنیم !

 مرد باهیجان پاسخ میگه:"بله کاملا" با شما موافقم این باید نشانه ای از طرف خدا باشه !"

بعد اون زن ادامه می دهد و می گه :"ببین یک معجزه دیگه. ماشین من کاملا" داغانشده ولی این شیشه مشروب سالمه .مطمئنا" خدا خواسته که این شیشه مشروب سالم بمونه تاما این تصادف خوش یمن رو جشن بگیریم !

بعد زن بطری رو به مرد میده .مرد سرش رو بهعلامت تصدیق تکان میده و درب بطری رو باز می کنه و نصف شیشه مشروب رو می نوشد.بعدبطری رو برمی گرداند به زن .زن درب بطری را می بندد و شیشه رو برمی گردونه بهمرد.

مرده می گه شما نمی نوشید؟!

زن در جواب می گه : نه . فکر می کنم باید منتظرپلیس بشم.

***                       ***                     ***

راننده کاميوني وارد رستوران شد.دقايقي پس از اين که او شروع به غذا خوردن کردسه جوان موتورسيکلت سوار هم به رستوران آمدند و يک راست به سراغ ميز راننده کاميونرفتند و بعد از چند دقيقه پچ پچ کردن، اولي سيگارش را در استکان چاي راننده خاموشکرد.

راننده به او چيزي نگفت . دومي شيشه نوشابه را روي سر راننده خالي کرد وباز هم راننده سکوت کرد و بعد هم وقتي راننده بلند شد تا صورتحساب رستوران راپرداخت کند نفر سوم به پشت او پا زد و راننده محکم به زمين خورد ولي باز هم ساکتماند. دقايقي بعد از خروج راننده از رستوران يکي از جوانها به صاحب رستوران گفت : چه آدم بي خاصيتي بود، نه غذا خوردن بلد بود و نه حرف زدن و نه دعوا!  خوش باشيد

رستورانچي جواب داد : از همه بدتر رانندگي بلد نبود چون وقتي داشت مي رفت دندهعقب 3 موتور نازنين را خرد کرد و رفت

/ 14 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

یک مامان

سلام صفا جونممممممممممممممم واييييييييييييييييی نمی دونی چقدر دلم واستونتنگ شده بود اره خودمم توپيوندهات داری منو .مانی من چطوره قربونش برم رفتم ارشيومو خوندم کامنتاتونو خوندم دلم خيلی گرفت انگاری پارسال دوستيا رنگ و صفای ديگه ايد اشتن

مامان و ماني

سلام مامان صفا.... اوليه خيلی جالب تر بود.... آدم انتظار نداره آخرش اونجوری تموم شه....

مامان کيا

سلام صفا جون دستت درد نکنه جالب بودنمانی جونمو ببوس منم اپم

غزال

عجب داستان های نابی بود...بسی کيف کرديم...

مريم

خيلی جالب بودن مانی گلو ببوس