آغاز غذای کمکی

سلام به همه دوستای خوب خودم و مانی گردو201.gif .

دیروز روز بزرگی بود16.gif . مانی رو بردم دکتر. دکتر براش سرلاک برنج یا حریره برنج و بادوم تجویز کرد و گفت که باید غذای کمکی رو شروع کنم192.gif .

30lo2g6.jpg

در ضمن شیر هم قطع نشه. وزن پسر کوچولوم ۱۰.۲۵۰ و قدش ۷۰ سانتیمتر بود104.gif . از دیروز تا حالا ذوق زده هستم که می خوام یک غذای دیگه غیر از شیر بهش بدم85.gif . آخه کوچولو از بس از قاشق و کاسه اش خوشش می یاد که وقتی می بینه دارم با قاشق میام ، حتی اگه توش قطره مولتی ویتامینش هم که باشه ذوق می کنه 226.gif و دست و پا می زنه و دهنشو باز می کنه84.gif  . خیلی خوشحالم.

2woy42a.jpg

 از طرفی دیگه شیری که براش فریز کرده بودم در حال اتمامه و از لحاظ اینکه مجبورم شیر خشک رو شروع کنم خیلی اعصابم به هم ریخته است198.gif258.gif .

پسر کوچولوم این روزا خیلی جیغ می زنه 158.gif و فکر کنم می خواد یک حرفایی بزنه. تمومه کسایی که باهاش به دنیا اومدن دندون درآوردن غیر از این گردوی تنبل110.gif .

فکر می کنید که در آینده مانی چه شکلی می شه. یک آقای شکموی چاق173.gif  یا یک مرده قد بلند و خوش هیکل 231.gif. یا یک آدم کوچولوی لاغر305.gif . خدایا کاشکی می شد یک قسمته کوچولو از آینده رو دید156.gif

از همه دوستای گلم متشکرم که به من و مانی سر می زنن72.gif281.gif .

اینم جدیدترین عکس از گلم

47bu0wl.jpg

/ 19 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويای نيمه شب

وااااای زوذی بيا ديگه عسلی خاله اواااا يادم رفت سلام آخی اين مامان صفای شما چه عکس های نازی ميذاره اينجا من که کلی دلم آب افتاد

شهرزاد مامان حسين

سلام مانی جون. غذای کمکی مبارک خاله.به مامان هم بگو صبور باشه. دندون هم در می یاری. گاز هم می گیری ...

مامان کيميا

سلام صفا جون شروع غذای کمکی مانی هم مبارک ولی اميدوارم مثل کيميا نباشه که هيچی نمی خوره از الان رژيم برنج گرفته اصلا لب نمی زنه

مهری

غذا خوردن مانی کوچولو مبارک باشه ... بقول دکتر دخترکم ، بهش همه چی بده چون عادت غذاييش از همين حالا شکل ميگيره

سمیه مامان ايليا

سلام خوبی خانومی. ميگما الان مگه مانی ۶ ماهه نيست؟ اگه ۶ ماهه هستش ماشالله هزار ماشالله وزنش زياد نيست؟ آخه ۱۰ کيلو و ۲۵۰ برای بچه ۶ ماهه زياده. راستی حالا تا وقتی که بتونه چهار دست و پا بره راحت می تونی بهش غذا بدی. بعدش همش بايد دنبالش راه بيفتی تا يه قاشق غذا دهنش بزاری. چون شيطون ميشن ديگه تنبليشون مياد غذا بخورن

سمیه مامان ايليا

راستی يادم رفت بگم. چقدر اين مانی گردو ماه شده . خيلی عکسش بازمست. اينجا بود يه گاز از اون لپاش می گرفتم

سميه مامان ايليا

سلام صفا جان. مرسی که عکسای ايليا رو ذخيره کردی که بعدن بهش بگی که با هم دوست بودن. من اميدوارم که اين دو تا در آينده که وبلاگ و قراره خودشون بنويسن دوستاي خوبی برای هم باشن. در ضمن من واسه اين گفتم وزنش زياده که ايليا ماه پيش که ۸ ماهه شد وزنش ۱۰ کيلو و ۲۰۰ گرم بود که دکتر گفت رشدش خوبه و بايد ۸ کيلو و نيم باشه. يعنی وزنش از نمودار رشديش خيلی بيشتر بود. ولی مانی تازه ۶ ماهشه و شما ميگين که ۱۰ کيلو و ۲۵۰ گرمه. البته اگه دکتر گفته خوبه حتما خوبه.

رويای نيمه شب

سلام خانمی گل خوبییییییی شما؟؟؟؟؟ چرا نمی آییی؟ دلم تنگ شده شکا که زود زود آپ میکردی

آرزو (مامان آرش)

مامان صفا جون سلام من وبلاگ شما را كامل خواندم فسقلي شما خيلي زيبا و قشنگ پستهاش را نوشته بود واقعاً لذت بردم. به وبلاگ وروجك من هم سر بزن منتظر شما و ماني جون هستيم.