سلام

سلام

 

انشاالله که حالتون خوب باشه. مانی گردو هم خوبه

 

 

1- روز کودک مامانه گلم گردو را بردند مهدکودک و ایشون اونجا حسابی بازی کردن و آتیش سوزوندن و صندلی ها رو جابجا کرده و .... مامانی هم با یک دکتر روانشناس صحبت کردند و اطلاعات خوبی راجع به خصوصیات بچه ها در این سن گرفتند.

 

 

2- مانی خیلی شیطون و بلا شده. هر موقع بریم پارک یا جایی که بچه اونجا باشه. می دوه و می ره دختر خوشگلا رو انتخاب می کنه و باهاشون بازی  می کنه و بغل و بوس. ناقلا فقط خوشگلا رو. با بچه های کوچیکتر از خودش هم زیاد رابطه ای نداره.

 

 

3- من پائیزو خیلی دوست دارم. مخصوصا هوا نیمه بارونی باشه و بوی بارون فضا رو پر کرده باشه.

 

 

4- اصلا دستم به کار نمی ره . دلم می خواد بزنم از اداره بیرون و برم خرید یا پیک نیک. دلم می خواد برم دوچرخه سواری یا اینکه توی پارک روی چمنها بدوم.

 

 

5- می خوام رژیم بگیرم. نمی دونم می تونم یا نه. خیلی چاق و بدقواره شدم. وقتی این خانمهای خوش تیپ لاغر رو می بینم می گم اینا روده ندارن؟؟؟؟ آخه چطوری شکمشون چسبیده به کمرشون. هیچ مانتو یا لباسه شیکی هم که اندازم نیست.

 

 

6- مشکل چاقی من از اونجایی شروع شد که هی بهم گفتن تو بچه شیر می دی و باید حسابی بخوری و منم که حرف گوش کن. هی خوردم و حالا دیگه معده ام کش اومده و تا غذا یم بینم دست و پام می لرزه و عهد و پیمون رو می شکنم.

 

 

7- همتون رو دوست دارم. تو رو خدا دعا کنید مشکل یک نفر از نزدیکانم حل بشه.

 

 

بای بای     - رژیم رو بگو چیکار کنم؟؟؟؟؟

 

 

/ 19 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم

الهی قربونت برم مانی جونم که دنبال دخترا ی خوشگل ميری

ليلي مامان يونا

http://younayeman.blogfa.com/ (وبلاگ ديگريونا) لطفا به بقيه هم بگيد ممنون ميشم آخه وبلاگ قبلی يونا برای بعضی ها باز نميشه.فعلا هر دو رو آپ ميکنم ببينم چی پيش مياد.

مامان پرنيان

سلام صفا جون مشتاقه ديدار آدرسه ايميلم رو برات گذاشتم خيلی خوشحال ميشم از نزديک ببينمتون من هم شمارمو برات ايميل ميکنم

مامان محيا

سلام صفا جون خوبين ؟مانی خوشگلم خوبه؟خانومی چرا من نمي تونم عکسای مانی گل رو ببينم؟

ندا مامان ستايش

سلام عکسای خوشگلی گذاشتيد پسر نازی داريد خدا حفظش کنه من هم به درد چاقی شما دچارم از پنجاه کيلو يه شصت کيلو رسيدم خيلی بد قواره شدم هيچکدام از لباسهام هم اندازه ام نيستندعيبی نداره ايشالله تنموم سالم باشه

الهام مامان دل آرام

عکسا فوق العادس...چقدر مانی هزار ماشااله بزرگ شده...ببوسش... منم خيلی حس تو رو دارم ...دستم به کار نمی ره

مامان و مانی

سلام مامان صفا..... ماشاء ا... به اين پسر گلمون که اينقده ناز شده..... راستی از شير دادن های شبانه چه خبر؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا اگه نتيجه دادبه منم بگو همون کارو بکنم......

آرزو مامان ترنم

سلام قربونت برم وای اين مشکل چاقی رو نگو که دوباره ايشاا... ميخوام ترنم رو که از شير گرفتم يه رژيم اساسی رو شروع کنم مانی رو حسابی ماچ ماچيش کن

خانه پدر

روز کودک به مانی عزيز و مادر مهربان و پدر گلش مبارک