مانی ما

سلام دوستای خوبم .

 

بالاخره بعد از کلی پشت گوش انداختن و وقت نکردن و ...... آخرش ۱۶ دی که مانی هفت ماه و سه هفتش می شد ، گردو رو بردیمش آتلیه و ازش عکس گرفتیم. تازه من خیلی باکلاس گفتم می بخشید اتاق مخصوصه عکس از کودک دارین و آقای عکاس فرمودند یعنی چه؟ گفتم پس من می تونم اسباب بازی با خودم بیارم که باهاش عکس بیندازید و ایشون فرمودند بله. تا رفتیم داخل آتلیه که مثلا یکی از بهترین آتلیه های اصفهان(شروین) استَ ، ‌دیدم یک مبل کوچولو گذاشتن اونجا و می خوان که از کودک اونجا عکس بگیرن. من و پدرجون هم دیگه این شکلی شده بودیم. .

تو آتلیه هم آقا خندشون نمی یومد  و من دست به کار شدم و پشته سره آقای عکاس انواع و اقسام شکلکها و اداهایی رو که بلد بودم رو در آوردم تا لبخندی کوچک روی لبهای شازده بنمایانم . و حیف که آقای عکاس یک عکس از من نگرفت  .

فکر کنم دوباره داره دندونای بالایی کوچولو در میاد. به خاطره اینکه سیل هممونو از چند روز پیش برده و دوم اینکه ناآرومی می کنه و درد داره.   .

اینم مانی گردوی عزیز که خدا سلامتی و شادی بهش بده و همیشه برامون زنده بمونه.

چند روزیه اینقدر بی فکر و بی احتیاط شدم . پریروز تا از بیرون اومدیم مانی تو بغلم بود تا از ماشین آوردمش پائین یکهو دره ماشین خورد پائینه چشمش و کمی کبود شد . تا رفتیم تو خونه نشوندمش رو زمین و رفتم تو آشپزخونه و برگردم اونم اومد دلبری کنه سرشو برد عقب و با پس کله خورد زمین و صدای مهیبی داد . دوباره دیروز اسباب بازی خورد تو پیشونیش و جاش موند . خدایا به خیر بگذرون .

/ 30 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويای نيمه شب

من بازم اومدم عسلی رو ببينم آخه سير نميشه آدم که بازم ميام

نگين

اخی چه عکسای خوشگلی گذاشتی مامان صفای مهربون.... برای گردو خان حتما اسپند دود کن... خدا از چشم بد دورش کنه.....

شهرزاد مامان حسين

سلام صفا جون. من شماره حساب حسين ر برات ايميل کردم. اگه دريافتش کردی برام کامنت بذار. آدرست رو ه مبرام ايميل کن. ممنون.

شبنم

مانی جون کجايی پس ؟. من منتظره سی دی عکسهای برديا هستم تا اپ لود کنم

گل بانو

سلام خانمی حالت خوبه؟ [بوسه] ما یه محیط گرم و دوستانه و البته زنونه تشکیل دادیم. در واقع یک تالار گفتمان واسه خانوما درست کردیم.دلمون میخواد که شما هم پیش ما باشی .واسه همین این دعوت نامه رو واسط گذاشتم اینجا. اگه میخوای بیشتر در مورد این تالار گفتمان بدونی اینجا رو بخون http://mandm.blogfa.com/post-94.aspx اینجا هم آدرس خود فروممونه : www.banoo.net منتظرتم تا بیای .واسه اینکه اونجا بتونی مطلب بنویسی ( که البته ما منتظر نوشته های خوشگلت هم هستیم) باید اول ثبت نام کنی.[بوسه]