Lilypie Fifth Birthday tickers


ماني فسقلي

سرگذشت تلخ مادر نیم تنی, سنگین ترین زن جهان

    خانم ری نی ویلیامز Renee Williams هنگامی که وزنش به ۴۴۵ کیلوگرم رسید جهت کاهش وزن مورد عمل جراحی کوچک کردن معده gastric bypass قرار گرفت . اما ۱۲ روز بعد درگذشت.

وی که۲۹ سال داشت هنگامی که بقدری بزرگ شده بود که قادر به در اغوش گرفتن دو فرزندش نبود از پزشکان درخواست این عمل را کرده بود . خانم ویلیامز بقدری بزرگ شده بود که برای عمل جراحی پزشکان مجبور به ساخت تختی خاص و عریض بودند. عمل موفقیت امیز بود اما دو هفته پس از عمل در حالیکه ۲۵ کیلوگرم از وزنش کم شده بود بر اثر حمله قلبی ناگهانی درگذشت. ری نی از همان کودکی برای کاهش وزن خود تلاش می کرد اما در ۱۲ سالگی کاملا فربه شده بود .وی در ۱۵ سالگی ازدواج کرده و در ۱۶ سالگی در حالیکه ۱۹۰ کیلوگرم وزن داشت اولین فرزندش را به دنیا اورد .ری نی هنگام تولد دخترش به وزن ۲۲۳ کیلوگرم رسیده بود . در سال ۲۰۰۳ وی دچار یک سانحه تصادف برخورد با یک اتومبیل شد که منجر به شکستگی پایش شد که پس از ان دیگر قادر به راه رفتن نبود.

سنگین ترین زن دنیا

وی که پس این بستری شدن اشتهایش هم بیشتر شده بود تا جایی پیش رفت که به گفته دختر ۱۳ ساله اش که در مرگ مادرش شوکه شده است وی تا ۸ برگر در یک وعده غذایی می خورده است . www.dailymail.co.uk

نوشته شده در ۱۳۸٦/۱٠/۱٥ساعت ٩:۳٢ ‎ق.ظ توسط مامان صفا نظرات () |