Lilypie Fifth Birthday tickers


ماني فسقلي

سلام

   چهارشنبه ماماني صفا با مامانه ورجك كيارش و مامان ياسين و دانيال جينگولكها قرار گذاشتند كه برن با هم بيرون و جايي رو بهتر از جزيره بازي واسه ما ولي در اصل واسه خودشون پيدا نكردند.

از ظهر كه ماماني اومد به من مي گفتند كه عصر مي خوايم بريم با ني ني ها بازي كنيم. ساعته 3 مامانه ياسين زنگ زدند كه نمي تونن بيان و حيف شد. ساعته 5 ما رفتيم و اونجا مامان وروجك و خود وروجك رو ديديم.

چه خوب بود. با هم رفتيم بازي كرديم و رفتيم توي يك اتاقي كه پر از اسباب بازي بود و ما هم تا تونستيم بازي كرديم.

در حين بازي هم مامان خانمها رفتند و واسه خودشون بستني خريدند و همشو خوردند و به ما فقط دو قاشق دادند و هي هم مي گن ما رژيم داريم و ما بستني و .... نبايد بخوريم.

به هر حال از اتاقه بازي كه اومديم بيرون رفتيم سراغه مرغ و خروس و كبوتر و ببعي كه اونطرف بودند و همشونو ديديم ولي اجازه نداشتيم كه بهشون دست بزنيم. بعد هم كيارش اومد بغله مامان من و از بغلشون پائين نمي يومد و من هم اصلا حسودي نكردم كه .

   ماماني هم هر دومونو بغل كردن و آوردنمون پيشه پدرجون و ما از كيارش و خاله جون خداحافظي كرديم و من واسشون بوس فرستادم و اومديم خونه. خيلي هم خوش گذشت.

((كيارش جونم دوست دارم. من همش توپ و اسباب بازيهاي تو رو ازت مي گرفتم و تو مثله آدم بزرگها هيچي بهم نمي گفتي. البته من مي خواستم شما رو آزمايش كنم ببينم چقدر ظرفيت داري!

به هر حال منو ببخش اگه اذيتت كردم ولي خب ، خوب به ماماني من خنديديم.))

 

در تزئین منزل خود از چه رنگی استفاده می كنید؟
بنفش
رنگ بنفش تا حدودی خواب آور است به همین دلیل نباید برای رنگ آمیزی دیوارهای بزرگ و فضاهای زیاد استفاده شود جون محیط خانه را کسل کننده می سازد.

 آبی
اما رنگ آبی که خاصیت تسکین دهندگی دارد،در خانه بسیار مفید و مورد استفاده است و انواع مختلفی از رنگ آبی را می توان در رنگ آمیزی دیوارها درها و وسایل چوبی به کار برد.

قرمز
رنگ قرمز تند و هیجان آور است. این رنگ اشتها را نیز زیاد می کند.
اما این رنگ باید در کنار رنگ های دیگر استفاده شود و هرگز آن را زمینه رنگ های دیگر فرار ندهید. چون با این کار زود خسته و عصبی می شوید. از رنگ قرمز در کنار سایر رنگ های شاد می توانید در اتاق بچه استفاده بیشتری داشته باشید.

سفید
رنگ سفید ساده و صمیمی و آرامبخش است. این رنگ زمینه خوبی برای رنگ های دیگر می باشد. رنگ آمیزی دیوارها با رنگ سفید موجب می شود که رنگ های دیگر جلوه خود را پیدا کنند
نوشته شده در ۱۳۸٦/٧/٢٩ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ توسط مامان صفا نظرات () |